kawiarnia rodzinna

Nasza filozofia jedzenia to zdrowe jedzenie

Gotowanie i jedzenie to nasza miłość i pasja. Uwielbiamy przygotowywać zdrowe posiłki dla naszych gości. Śledzimy na bieżąco nowe trendy kulinarne, czytamy blogi, testujemy ciekawe przepisy. Ciągle szukamy inspiracji. Słuchamy uwag naszych gości, aby było jeszcze pyszniej i zdrowiej!

Zdrowo i świeżo – to główna idea jaka przyświeca nam w kuchni. Wszystkie dania przygotowujemy na bazie naturalnych składników zamawianych na bieżąco u naszych zaufanych dostawców. Oferta została opracowana zarówno z myślą o dzieciach jak i dorosłych. Opiera się na nowoczesnym i zdrowym menu śniadaniowym i lunchowym, ciekawych kanapkach, sałatkach, quiche, uzupełnionych o domowe, nowoczesne ciasta i przekąski, koktajle owocowo-warzywne.

Serwujemy zdrowe i ciekawe w swojej formie menu dla najmłodszych dzieci, czyli już od 6go m-ca życia, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, alergii pokarmowych czy preferencji żywieniowych.

U nas dziecko poznaje różne smaki i ma wybór:)

Nasza karta jest krótka i niektóre pozycje pojawiają się tylko sezonowo, ale zawsze mamy w zanadrzu jakąś ciekawą propozycję tygodnia.

mutex/ocfipreoqyfb/mutex