LokaLove to kawiarnia rodzinna powstała z miłości do rodziny, jedzenia i wspólnego spędzania czasu.

Pomysł stworzenia LokaLove Cafe…

…narodził się, ponieważ brakowało w Łodzi takiego miejsca gdzie rodziny mogłyby miło a zarazem kreatywnie spędzić czas z najbliższymi. Uwielbiamy spotykać się całymi rodzinami z naszymi przyjaciółmi, pójść gdzieś razem na kawę i ciacho, wymienić się fajnymi historiami. Z dziećmi czasami okazuje się to trudne.

W LokaLove Cafe możemy spędzić czas z najbliższymi, a nasze pociechy w tym samym czasie mogą rozwijać swoją kreatywność poprzez zabawę w świetnie wyposażonej sali zabaw lub skorzystać z oferty ciekawych i inspirujących warsztatów. A jeszcze do tego możemy wypić pyszną kawę lub zjeść coś zdrowego i lekkiego. Naszym zdaniem  jest to miejsce idealne!

Nasi Goście – Mali i Duzi – mają czuć się tu swobodnie i nieskrępowanie.

LokaLove Cafe to realizacja naszych marzeń i pasji, którą chcemy dzielić się z innymi.

Dlaczego LokaLove Cafe?

Nazwa LokaLove nawiązuje do dwóch idei jakie nam przyświecają: miejsca lokalnego i zrodzonego z miłości do rodziny. Jest to przestrzeń, która ma wpływać pozytywnie na integrację lokalnej społeczności, jest „lokalna” czyli bliska Nam, naszym domom i sercom. Chcemy ułatwić w ten sposób mamusiom, tatusiom i dzieciakom wyrwanie się z domu żeby coś przekąsić albo po prostu spędzić fajnie wolny czas☺ A Love…. ponieważ stworzone zostało z sercem do jedzenia, do dzieci, do zabawy, do rodziny i wspólnego spędzania czasu.

Sala Zabaw

Jest to wydzielona strefa bezpośrednio sąsiadująca z częścią kawiarnianą. Kolorystyka ścian i dodatki dekoracyjne w postaci pastelowych naklejek, pomponów tiulowych i girland tworzą spójną całość i oddają w pełni charakter całej przestrzeni LokaLove.

W sali zabaw wydzielony jest kącik dla najmłodszych gości i przestrzeń dla starszych dzieci.

Strefa Malucha zachęca do zabawy w namiocie Tipi, suchym basenie z kulkami a w wiklinowym koszu z zabawkami i pluszowymi przytulankami każdy brzdąc znajdzie coś dla siebie.

Strefa Przedszkolaka to przestrzeń z drewnianą kuchnią i warsztatem samochodowym, które zapraszają do zabaw tematycznych. W tej części znajduje się również kącik dla dzieci lubiących realizować się plastycznie z licznymi kolorowankami, grami planszowymi, puzzlami i ciekawymi książeczkami. Dodatkowo na dzieci czeka duży kosz z rozmaitymi zabawkami zachęcającymi do kreatywnego działania.