kawiarnia rodzinna

LokaLove Cafe to kawiarnia rodzinna powstała z miłości do rodziny, jedzenia i wspólnego spędzania czasu.

Wnętrze LokaLove Cafe tworzą kawiarnia, sala zabaw, sala warsztatowa i strefa funfloor.

Na przytulne wnętrze kawiarni LokaLove Cafe składają się mniejsze i większe stoliki, strefy relaksu z kanapami. Możemy tu odpocząć, porozmawiać przy kawie lub zjeść coś pysznego. Kawiarnia jest bezpośrednio połączona z salą zabaw przystosowaną dla dzieci w różnym wieku, dysponującą bogatą ofertą ciekawych, oryginalnych pomysłów na zabawę. Możesz o nas przeczytać więcej tutaj

W sali zabaw wydzielony jest kącik dla najmłodszych gości i przestrzeń dla starszych dzieci

Strefa Malucha zachęca do zabawy w namiocie Tipi, suchym basenie z kulkami a w wiklinowym koszu z zabawkami i pluszowymi przytulankami każdy brzdąc znajdzie coś dla siebie.

Strefa Przedszkolaka to przestrzeń z drewnianą kuchnią i warsztatem samochodowym, które zapraszają do zabaw tematycznych. W tej części znajduje się również kącik dla dzieci lubiących realizować się plastycznie z licznymi kolorowankami, grami planszowymi, puzzlami i ciekawymi książeczkami. Dodatkowo na dzieci czeka duży kosz z rozmaitymi zabawkami zachęcającymi do kreatywnego działania.

Sala warsztatowa

Poza częścią bawialnianą na przestrzeni LokaLove wydzielona jest też sala warsztatowa, gdzie odbywają się ciekawe zajęcia dla dzieci w różnym wieku i o różnej tematyce. 

Strefa FUNFLOOR to podłoga interaktywna, która oferuje gry i zabawy intergracyjne i edukacyjne w nowoczesnej formie. Funfloor wykorzystywany jest podczas warsztatów, zajęc dla grup przedszkolnych,ale także podczas animacji na przyjęciach urodzinowych dla dzieci i imprezach okolicznościowych.